Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Angielski. Nowy Sezon 2023/24

Utworzono dnia 20.09.2023

Mamy dla Państw NOWOŚĆ!! Zajęcia z j.angielskiego.Po stworzeniu grup/grupy zostanie ustalony dzień i godzina.Przy grupe 10os.płatne 25zł za 1 lekcję.

Oferta:
LINGUALAND
ŚWIAT JĘZYKÓW I PODRÓŻY
JAK   UCZYMY
    Zajęcia prowadzone są Metodą  Komunikatywną w dniach i godzinach ustalonych przez Państwa. Proponujemy spotkania 1 albo 2 razy tygodniowo po 2 lekcje (1 lekcja trwa 45 minut) w miejscu, w którym Państwo będą sobie życzyć takie zajęcia np. miejsce pracy, jeśli nie chcą Państwo nigdzie dojeżdżać na zajęcia. Jeżeli Państwo się zdecydują na kurs podpisujemy umowę nauki języka angielskiego, proponujemy umowy indywidualne oraz umowy podpisywane z zakładem pracy. Płatności są miesięczne, do 5-tego każdego miesiąca za liczbę lekcji, którą będą Państwo wykorzystywać.
     Jeśli w danym terminie nie mogą Państwo się uczyć (np. z powodów zawodowych ), wtedy istnieje możliwość przeniesienia płatności za nie wykorzystane lekcje na kolejny miesiąc i wtedy płacą Państwo odpowiednio mniej, lub odrobienia sobie zajęć w innym terminie wskazanym przez Państwo.
    Zajęcia  dla dzieci  prowadzimy wg programu ART&GAMES – jest to praktyczna nauka języka angielskiego. Podczas zajęć dzieci bawią się po angielsku. Zajęcia dzielą się na dwie części - artystyczno-plastyczną oraz część gier i zabaw. Zadania plastyczne oraz gry są tak wciągające, że uczniowie w ogóle nie czują, że posługują się innym językiem podczas wydawania komend, odpowiadania na nie oraz grania w gry.
     Wśród gier znajdą się zarówno gry planszowe, rozwijające logiczne myślenie, memory, gry zręcznościowe, ale także klasyczne propozycje jak domino, karty i układanki. Każda z nich to zasób poleceń, słówek i określeń, jakie nabywają brytyjskie dzieci na tym samym etapie.
Część artystyczna także odbywa się po angielsku i skupiona jest na tematach, które najbardziej dzieci interesują, zajęcia urozmaicone są w taki sposób aby maksymalnie skupić uwagę dzieci oraz przede wszystkim aby były inne aniżeli w szkole.           
      W przypadku pojawienia się grupy osób chętnych na naukę innego języka aniżeli angielski lub niemiecki również mamy możliwość zapewnienia takim osobom lektora wybranego języka, z tymże to już muszą być osoby faktycznie zdecydowane na nauką, ponieważ przed rozpoczęciem podpisują umowę w której oni zobowiązują się uczestniczyć w zajęciach a szkoła gwarantuje lektora.
     Płatności są miesięczne za liczbę godzin, którą będą Państwo wykorzystywać, np. jeśli Państwo będą chcieli mieć zajęcia we wtorki i czwartki o godzinie 16.00 po dwie lekcje, to będą Państwo płacić za wszystkie wtorki i czwartki w danym miesiącu, chyba że od razu Państwo sobie zastrzega, że w jakiś dzień Państwo nie chcą mieć zajęć. Oczywiście jeśli w jakiś z tych dni wypada dzień wolny od pracy to również nie naliczamy płatności.
 Cała grupa płaci za lekcje jedynie przelewem . Faktura za naukę może być wystawiona np. na Dom Kultury lub na każdego ze słuchaczy z osobna. Należy ustalić to przed rozpoczęciem zajęć.

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 105

W poprzednim tygodniu: 707

W tym miesiącu: 1151

W poprzednim miesiącu: 652

Wszystkich: 24086